امدادخودرو در نطنز یکی از خدمات امدادخودرو پورعسگری میباشد که به همشریان عزیز با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن ارائه میگردد . امداد خودرو پور عسگری مجهز به جدید ترین تجهیزات از جمله ، یدک کش و خودرو سوار ، حمل خودرو را به تمامی نقاط کشور انجام میدهد .

در بسیاری مواقع خرابی‌های خودرو زمانی اتفاق می‌افتند که رانندگان در حرکت هستند. به همین دلیل افراد در شهر محل سکونت خود و مسیرهایی که بیشتر در آن رفت و آمد می‌کنند، به دنبال امدگرانی هستند که در زمان نیاز به کمکشان بیاید. شهر نطنز یکی از شهرهای استان اصفهان است که سر راه محور کاشان به اصفهان واقع شده و امکان نیاز رانندگان به امداد در آن زیاد است. به همین دلیل مجموعه ما با هدف ارائه خدمات امداد خودرو در نطنز، آغاز به کار کرده است.

امداد خودرو در نطنز ، امداد خودرو پورعسگری ، شماره امداد خودرو در نطنز ، امدادخودرو در نطنز ف امدادخودرو نطنز

تماس با امدادخودرو در نطنز : ۰۹۱۳۳۶۴۶۵۵۱

چه زمانی به امداد خودرو نیاز پیدا می کنیم؟

اصولاً هر اتفاقی که مانع از حرکت خودرو شود، نیازمند بررسی دقیق توسط متخصص است. چنانچه در هنگام روشن کردن به مشکلی برخورده یا اینکه در حین حرکت خودرو دچار مشکلی شده که ناچار به ایست شده باشید، بهتر است با امداد خودرو تماس بگیرید.

لطفاً همیشه نشانگرهای احتیاط را به همراه داشته باشید تا درصورتی که ناچار به ایست در حاشیه اتوبان‌ها و جاده‌ها شدید، بتوانید از آن برای اعلام وضعیت خود به سایر رانندگان استفاده کنید. سرعت بالا و عدم آگاهی سایرین از اینکه خودرویی در کنار مسیر ناچار به ایست شده است، ممکن است منجر به بروز حادثه شود.

پس از تماس با امدادخودرو در نطنز، متخصصی به محل اعزام خواهد شد تا مشکل را بررسی کرده و راهکاری ارائه کند. چنانچه مشکل جزئی باشد، تعمیر در محل صورت خواهد گرفت، در غیر این صورت خودروی شما به نزدیک‌ترین تعمیرگاه طرف قرارداد منتقل خواهد شد.

امداد خودرو در نطنز ، امداد خودرو پورعسگری ، شماره امداد خودرو در نطنز ، امدادخودرو در نطنز ف امدادخودرو نطنز

 خدمات امدادخودرو در نطنز

با تماس از هر نقطه استان اصفهان به صورت شبانه روزی، می‌توانید از خدمات امداد خودرو در نطنز بهره‌مند شوید. این خدمات برای تمام انواع خودرو، در نظر گرفته شده است که عبارتند از:

 • فرستادن نیروی متخصص به محل
 • حمل خودروها به پارکینگ یا مراکز تعمیرات
 • رفع عیوب کوچک در محل
 • خدمات مرتبط با باتری و سایر حوزه‌های فنی خودرو

توصیه می‌شود در صورت دیدن هرگونه مشکل، وسیله نقلیه را حرکت نداده و با امداد خودرو در نطنز تماس بگیرید. گاهی ممکن است افراد به دلیل نزدیک بودن تعمیرگاه با وجود مشاهده ایراد، خودروی خود را روشن کنند، که ممکن است خطرناک باشد.

توجه داشته باشید که تمام هزینه‌های امدادگر، از حمل تا تعمیر خودرو باید توسط مشتری پرداخت شود. چنانچه خودرو در بازه اعتبار گارانتی دچار اشکال شود، پس از پایان کار مشتری می‌تواند فاکتورهای مربوط را به نمایندگی خودرو ارائه کرده و درصدی از وجه را بر اساس قرارداد گارانتی پس بگیرد.

امدادخودرو نطنز :۰۹۱۳۳۶۴۶۵۵۱

امداد خودرو در نطنز ، امداد خودرو پورعسگری ، شماره امداد خودرو در نطنز ، امدادخودرو در نطنز ف امدادخودرو نطنز

نکات مهم در مورد سلامت خودرو

راندن خودروی معیوب، ممکن است حادثه آفرین باشد. به همین دلیل بهتر است بلافاصله بعد از تشخیص اینکه اشکالی در کار وجود دارد با متخصصان تماس بگیرید و نکات لازم را رعایت کنید.

 • در ابتدا باید بدانید که هرگز نباید در هنگامی که هنوز موتور داغ است یا خودرو روشن است، رادیاتور را باز کنید، چراکه خطر سوختگی وجود دارد.
 • اگر احساس می‌کنید پدال‌ها، ترمز دستی و دنده‌ها به ویژه پدال ترمز ایرادی دارند، به هیچ عنوان نباید شروع به حرکت کنید. طبیعی است که کوچکترین مشکلی در این قطعات، مانع کنترل سرعت می‌شود.
 • همیشه لوازم جانبی متناسب با فصل را همراه داشته باشید. برای مثال به همراه داشتن زنجیرچرخ در فصل زمستان لازم است و اغلب استفاده به موقع از آن در محورهایی با بارش سنگین، احتمال نیاز به امداد خودرو را کاهش می‌دهد.
 • حتماً پیش از حرکت به ویژه برای رفتن به مسافرت یا مسیرهای طولانی، سطح آب و روغن خودرو را بررسی کنید. خنک کردن موتور و عملکرد صحیح آن به این مورد بستگی دارد.
 • بهتر است همیشه لاستیک زاپاس به همراه داشته باشید. البته این مورد به کمک امداد خودرو حل می‌شود، اما به همراه داشتن لاستیک زاپاس، یکی از اصول اولیه به ویژه در طی مسافت‌های طولانی است.
امداد خودرو در نطنز ، امداد خودرو پورعسگری ، شماره امداد خودرو در نطنز ، امدادخودرو در نطنز T امدادخودرو نطنز
 

شماره تماس امدادخودرو در نطنز : ۰۹۱۳۳۶۴۶۵۵۱

 

نحوه امدادرسانی چگونه است؟

زمانی که امدادجو با مرکز امداد خودرو در نطنز تماس بگیرد، امدادگران به محل اعزام می‌شوند. توجه داشته باشید که آن‌ها وظیفه دارند با پرس و جو از شما مشکل را دریافته و برای پیدا کردن آن خودرو را بررسی کنند. سپس تشخیص می‌دهند که آیا امکان رفع عیب در محل وجود دارد یا خیر. پس از آن درصورت نیاز به انتقال خودرو به تعمیرگاه، آن را بکسل خواهند کرد.

چگونه با امدادخودرو در نطنز تماس بگیریم؟

برای این کار کافی است در هر ساعتی از شبانه روز با یکی از شماره‌های اعلام شده تماس بگیرید و پس از اعلام ادرس منتظر باشید تا یکی از متخصصان به محل شما مراجعه کند. توصیه می‌کنیم برای مواقعی که ممکن است در راه بمانید، پاور بانکی برای شارژ تلفن همراه خود داشته باشید تا در کمترین زمان ممکن بتوانید درخواست امداد دهید.

امکان تعمیر چه خودروهایی به کمک امداد خودرو در نطنز وجود دارد؟

تمام انواع خودرو امکان بهره‌مندی از خدمات امداد خودرو را دارند. درواقع یکی از امکانات مجموعه ما خدمت‌رسانی به خودروهای لوکس و همچنین سنگین است؛ بنابراین محدودیتی از این نظر وجود ندارد. کافی است در زمان تماس مدل خودروی خود و مشکلی که با آم مواجه شده‌اید را به اپراتور بگویید.

امداد خودرو در نطنز ، امداد خودرو پورعسگری ، شماره امداد خودرو در نطنز ، امدادخودرو در نطنز ف امدادخودرو نطنز

اهداف ما در مجموعه امداد خودرو نطنز چیست؟

بدون شک هدف اصلی جلب رضایت مشتری است، که ما تلاش کرده‌ایم آن را برای کسانی که به امداد خودرو در نطنز نیاز دارند، ارائه دهیم. این هدف بزرگ با فعالیت‌های مختلف ما ممکن شده است.

 • سیستم نظارتی مجموعه بر کار متخصصان و امدادگران اشراف دارد، تا مراحل کار به خوبی و مطابق تعریف دستور کار مجموعه انجام شود.
 • خدمات خودروهای لوکس و گران قیمت در نظر گرفته شده است.
 • حمل خودروها از محل به تعمیرگاه، به صورت کاملاً امن صورت می‌گیرد.
 • درصورت نیاز به تعویض قطعه، از برندهای باکیفیت استفاده می‌شود.
 • زمان حضور در محل بسیار پایین است.

شماره تماس امدادخودرو در نطنز

امدادجویان عزیز می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز در تمام روزهای هفته با شماره تماس‌های اعلامی مجموعه تماس بگیرند. ما در تمام ساعات پاسخگوی شما هستیم. اپراتورهای ما با نهایت سرعت تماس‌ها را پاسخ گفته ودر حین دریافت اطلاعات نیروی امداد را به محل اعزام می‌کنند. در نهایت مجموعه خوشحال می‌شود که نظرات شما را در خصوص رفتار امدادگر و کادر پاسخگویی دریافت کرده و برای بهبود آن تلاش کند.

 ۰۹۱۳۳۶۴۶۵۵۱

۰۳۱۵۴۳۴۶۰۶۱

امداد خودرو در نطنز

امداد خودرو در نطنز ، امداد خودرو پورعسگری ، شماره امداد خودرو در نطنز

اینستاگرام : pourasgari6551

4.9/5 - (56 امتیاز)